Телефон: +389 2 3296 - 763

Среќна среда посветена на брилијантниот Тарик Али! 

Од 15-ти август достапна е во продажба „Ноќ на златната пеперутка“, која ќе може да се купи по промотивна цена. „Сенките на дрвото од калинка“ и „Султанот од Палермо“ ќе можат да се купат со -40% намалени цени. 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X