korica-zena-vo-sino

ИСБН: 978-9989-32-845-9

ЖЕНА ВО СИНО

Автор:

420 ден

Едиција ДОМАШНИ РАБОТИ (DOMESTIC AFFAIRS)
ЖЕНА ВО ЦРВЕНО #1
ЖЕНА ВО СИНО #2
ЖЕНА ВО ЦРНО #3 http://kultura.com.mk/proizvod/zhena-vo-tsrno/
Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 430


Линдзи и Кери Ен се сестри кои како мали биле разделени и сместени во различни семејства на посвојување… Години подоцна тие повторно се сретнуваат каде што ќе треба да ги надминат сопствените разлики за повторно да се зближат.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-845-9 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЖЕНА ВО СИНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *