korica-zapletkani-emma-cejs

ИСБН: 978-9989-32-833-6

ЗАПЛЕТКАНИ

Автор:

350 ден

Култура
2016
мека
290
Едиција 4 книги од Ема Чејс
#1 Заплеткани 
#2 Испревртени  http://kultura.com.mk/proizvod/isprevrteni/
#3 Скротени http://kultura.com.mk/proizvod/skroteni/
#4 Врзани http://kultura.com.mk/proizvod/vrzani/
Повеќе за едицијата http://authoremmachase.com/series/the-tangled-series/
П
овеќе за авторот http://authoremmachase.com/


Страсна, духовита приказна за човек кој што знае многу за жените… само не толку колку што тој мисли дека знае. Како што тој ни ја раскажува приказната, Дру дознава дека единственото нешто што никогаш не го посакувал во животот станува она без кое тој не може да живее. Прв дел од серијалот Заплеткани.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-833-6 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАПЛЕТКАНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *