трнлива вистина

ИСБН: 978-9989-32-944-9

ТРНЛИВА ВИСТИНА

Автор:

490 ден

ГРАДИНА НА ЛАГИТЕ #1
ТРНЛИВА ВИСТИНА #2
Издавач : Култура
Година : 2018
Страници : 524
Наслов на оригиналот Eileen Goudge, THORNS OF TRUTH
Повеќе за авторот http://www.eileengoudge.com/
Од истиот автор http://kultura.com.mk/avtor/ejlin-goudh/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-944-9 Categories: , , ,

Description

Рејчел и Роуз, сега жени со возрасни деца, конечно се соочуваат со судбината што ги прогонува речиси половина век кога беа заменети во болницата. Она што сега им се заканува може целосно да им го загорчи животот и да ги открие длабоко скриените тајни…

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТРНЛИВА ВИСТИНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *