koritsa-tajnite-sestri

ИСБН: 978-9989-32-837-4

Тајните сестри

Автор:

420 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 354


Тие го знаеја неговото име, човекот кој се обиде брутално да ја силува дванаесет годишната Маделин …во хотел на баба и… Сметаат дека можат да ја предвидат неговата судбина… и чуваа една тајна. Но сега таа тајна може да ги однесе во гроб.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-837-4 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Тајните сестри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *