unnamed (1)

ИСБН: 978-9989-32-931-9

СУПЕР ТАЕН ПРОЕКТ

Автор:

299 ден

Издавач: Култура, 2018 година
Мек повез, 128 стр.
Повеќе за едицијата Стилтон http://www.ildiariodelleteasisters.it/
https://geronimostilton.com/IT-it/tea-sisters__3316/

In stock

Compare

Description

Оваа година во Глушфорд се одржува престижниот натпревар „Глувци за наука“. Сестринството „Теа“ учествуваат со посебен автомобил, но ќе мора да внимаваат на девојките од „Ванила“, кои прават сè за да ги саботираат!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУПЕР ТАЕН ПРОЕКТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *