koritsa-prodadena

ИСБН: 978-9989-32-841-1

Продадена

Автор:

350 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 180


Главниот лик Теа живее одличен живот. Успешна е, и има момче на кое и завидуваат сите пријателки. Кога нејзиното момче ќе ја побара за жена тогаш на нејзината среќа и нема крај. Пред нејзе е свадбено патување во градот на светлината, и таа е посреќна од било кога. Сепак, она што започнува како неверојатна среќа, наскоро се претвора во нешто неочекувано и ужасно…

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-841-1 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Продадена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *