понуда што не можеш

ИСБН: 978-9989-32-952-4

ПОНУДА ШТО НЕ МОЖЕШ ДА ЈА ОДБИЕШ

Автор:

420 ден

Издавач: Култура, 2018 година
Мек повез, 444 стр.
Наслов на оригиналот Jill Mansell, AN OFFER YOU CAN’T REFUSE
Повеќе за авторот http://jillmansell.co.uk/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-952-4 Categories: ,

Description

Како една седумнаесетгодишна девојка ќе се справи со понуда која ѝ е дадена од мајката на нејзиното момче, со единствен услов да раскине со него?

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПОНУДА ШТО НЕ МОЖЕШ ДА ЈА ОДБИЕШ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *