Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-888-6

ПИСМОТО

Автор:

420 ден

Издавач : Култура

Година : 2017

Страници : 384
Повеќе за авторот https://kathrynhughesauthor.com/

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-888-6 Categories: , , ,

Description

Прочитај ја приказната која има скршено илјадници срца…
Тина Крег копнее да побегне од својот насилен сопруг. Таа работи и повеќе од потребното, за да заштеди доволно пари и да го остави. Волонтирајќи во една добротворна продавница за стара облека, во џебот од едно палто наоѓа старо, запечатено и неиспратено писмо. Почнува да го чита и од тој момент нејзиниот живот засекогаш ќе го смени текот… Били Стирлинг знае дека може да ги поправи работите, но се надева дека може да ги поправи работите. На 4 септември 1939 година пишува писмо кое ќе ја промени неговата судбина. Неговиот живот ќе се промени многу повеќе отколку што тој можеше да си замисли…

Време е да го отворите ПИСМОТО!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПИСМОТО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *