Попуст!
Пакетче за интернет

ИСБН: пакетче Маша и Медо 2018

Пакетче „Маша и Медо“ + подарок игра

1,200 ден 480 ден

Пакетчето вклучува:
8 Сликовници од едицијата „Маша и Медо“
Подарок игра по избор: Пингвини или 10Игри за забава
Новогодишна кутија за подарок 

8 сликовници:
Најденко,
Хокус Покус,
Стигна пролетта,
Математиката на Маша,
Внимание, реновираме,
Диши, не диши,
Првата средба, 
Еден, два, три запалете се светилки 

In stock

Compare
SKU: пакетче Маша и Медо 2018 Categories: ,

Description

Пакетчето вклучува:
8 Сликовници од едицијата „Маша и Медо“
Подарок игра по избор: Пингвини или 10Игри за забава
Новогодишна кутија за подарок 

8 сликовници:
Најденко,
Хокус Покус,
Стигна пролетта,
Математиката на Маша,
Внимание, реновираме,
Диши, не диши,
Првата средба, 
Еден, два, три запалете се светилки 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пакетче „Маша и Медо“ + подарок игра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *