Obidi-se-povtorno-MARVIN (1)

ИСБН: 978-9989-32-989-0

ОБИДИ СЕ ПОВТОРНО МАРВИН

Автор:

210 ден

Едиција МАРВИН 

#1 Обиди се повторно Марвин
#2 МАРВИН и смрдливковците 

издавач: Култура, 2018, мек повез

In stock

Compare

Description

ОБИДИ СЕ ПОВТОРНО МАРВИН
Во еден миг на Марвин претера: успеа да ја налути Мариела Чизмата!
За среќа, повикот од мечката Гил го катапултираше во Магичното село, каде го чекаа големи вести: тој мора да најде едно мистериозно и невидливо оружје.
Штета што е скриено во срцето на познатата шума… каде има чудовиште!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ОБИДИ СЕ ПОВТОРНО МАРВИН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *