koritsa-lubovnikot-na-kurtizanata

ИСБН: 978-9989-32-849-7

Љубовникот на куртизаната

Автор:

420 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 505


Исклучителна приказна која ја истражува сложената природа на срцето на една мајка…. Љубовникот на куртизаната магично ве привлекува, доживувајќи го раскажувањето како милозвучен шепот, како свеж ветрец и како егзотичен зачин. Читањето на оваа книга е уникатно, бидејќи ќе остане врежано засекогаш.

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-849-7 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Љубовникот на куртизаната”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *