korica-egzibicionistot4

ИСБН: 978-9989-32-831-2

Егзибиционистот

Автор:

350 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 280


Колку далеку може да оди вистински потчинетата романса? Аби и Натаниел ги шират своите ограничувања како што продолжува најпродаваниот серијал на Њујорк Тајмс.

Кога Аби Вест ги открива своите желби како потчинета одеднаш се чувствува како да е повторно родена. Но во последно време нејзиниот доминантен сопруг не е оној Господар кој што и ја исполнува секоја нејзина страст. Аби наскоро почнува да мечтае за нешто друго…

In stock

Compare
SKU: 978-9989-32-831-2 Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Егзибиционистот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *