korica-aferata-kolumbo

ИСБН: 9789989328534

Аферата Колумбо

Автор:

550 ден

Што ако се што знаете за откривањето на Америка од страна на Колумбо е лага? Што ако таа лага е искористена за да сокрие вистината која доколку се дознае може да има сериозно последици за политичкиот свет?

Експлозивен нов stand-alone трилер од страна на Стив Бери, кој ќе Ве остави без здив до последната страница.

In stock

Compare
SKU: 9789989328534 Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Аферата Колумбо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *