Задна корица
Погледни внатре

Двојна игра

450 ден.

Нема на залиха

Категории: , , ,

Кони е во брак една година со нежниот и прекрасен Лук.
Мислеше дека не би можела да биде посреќна.
Но, таа штотуку го запозна Џон Хардинг.
Замислете го најсекси мажот кој постои.
Тој е забавен, убав, полн со самодоверба.
Но, исто така е безобразен и бескрупулозен.
Џон Хардинг е единствената закана која може да го уништи мирот на Кони.
Дали таа може да му одолее…
Игра против сите правила, си игра со оган!
Двојна игра е приказна што ќе ве натера да се чувствувате како да
изневерувате без да имате афера.
„Безобразно заразно“ Elle
„Мрачно, забавно и бесрамно“ Cosmopolitan
„Забавно и софистицирано“ Marie Claire

Формат

13,5 х 20 см.

ISBN

978-608-262-033-6

Година на издавање

2019

Автор

Адел Паркс

Издавач

Култура