Телефон: +389 2 3296 - 763

Секоја среда, среќна среда во книжарницата Култура! 

Нашите најпопуларни наслови по одлични цени. Оваа среда на 11.04.2018 година, со намалени цени се „Ќерка на правта“ приказна за топлината и бојата на пустината од Северна Африка, за Лејла уште од своето детство сфаќа дека таа не е дел од нормалното општество во Судан, „Линда“ дело на кое е добитник на наградата ПЕТРОНА на најдобар скандинавски крими роман во 2014 година и „Совршени заедно“ роман во кој љубовта, судбината и среќата се испреплетуваат. 

Попустот е достапен само во нашата книжарница и во онлајн продавницата на Култура. 

 

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X