Телефон: +389 2 3296 - 763

После „Валкано црвено“ и „Изгубени во љубовта“ во Култура ни доаѓа нов наслов од Тарин Фишер.
Кејлеб Дрејк никогаш целосно не успеа да ја заборави својата прва љубов. Ниту кога тој се ожени, ниту, пак, кога таа се омажи. Кога животот конечно му се заокружува, Кејлеб е принуден да одлучи колку далеку е подготвен да отиде за да ја врати назад, во неговиот живот, неодоливата Оливија Каспен.
Но, за секој потег во животот има последица, и наскоро Кејлеб дознава дека понекогаш љубовта доаѓа со неподносливо висока цена.
„Сакај ме со лаги“ од 04.10.2017 година во книжарницата Култура. Промотивен попуст од 10% само на денот на промоцијата ве очекува во Култура, а на овој специјален ден добивате и 20% намалување на пакет од било кои останати две книги, при што дополнително го добивате и купскиот попуст.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X