Телефон: +389 2 3296 - 763

Приказна за љубовта која секогаш ќе си го најде патот до вљубените срца од Милијана Павловска. Новиот, осми по ред роман, својата промоција ќе ја има на 10.10.2017 година, во книжарницата Култура.
„До последен здив“, „Бури во срцето“ се само дел од насловите на авторката, а нејзиниот последен роман „Во виното е вистината“ имаше неверојатен успех и се продаде половина од тиражот во еден ден.
Ве покануваме на промоцијата на „Заробено срце“ во нашата книжарница на улица Македонија, а само на 10.10.2017 година, новиот роман на Милијана Павловска ќе може да го купите по намалена цена од 200 денари.
Бидете секогаш во светот на книгите.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X