Попуст!
korica-zena-vo-sino

ИСБН: 978-9989-32-845-9

Жена во сино

Автор:

420 ден 378 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 430


Линдзи и Кери Ен се сестри кои како мали биле разделени и сместени во различни семејства на посвојување… Години подоцна тие повторно се сретнуваат каде што ќе треба да ги надминат сопствените разлики за повторно да се зближат.

Шифра: 978-9989-32-845-9 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Жена во сино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *