Попуст!
korica-zena-vo-sino

ИСБН: 978-9989-32-845-9

ЖЕНА ВО СИНО

Автор:

420 ден 340 ден

Едиција ДОМАШНИ РАБОТИ (DOMESTIC AFFAIRS)
ЖЕНА ВО ЦРВЕНО #1
ЖЕНА ВО СИНО #2
ЖЕНА ВО ЦРНО #3 http://kultura.com.mk/proizvod/zhena-vo-tsrno/
Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 430


Линдзи и Кери Ен се сестри кои како мали биле разделени и сместени во различни семејства на посвојување… Години подоцна тие повторно се сретнуваат каде што ќе треба да ги надминат сопствените разлики за повторно да се зближат.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-845-9 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ЖЕНА ВО СИНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *