Попуст!
korica-zapletkani-emma-cejs

ИСБН: 978-9989-32-833-6

ЗАПЛЕТКАНИ

Автор:

350 ден 320 ден

Култура
2016
мека
290
Едиција 4 книги од Ема Чејс
#1 Заплеткани 
#2 Испревртени  http://kultura.com.mk/proizvod/isprevrteni/
#3 Скротени http://kultura.com.mk/proizvod/skroteni/
#4 Врзани http://kultura.com.mk/proizvod/vrzani/
Повеќе за едицијата http://authoremmachase.com/series/the-tangled-series/
П
овеќе за авторот http://authoremmachase.com/


Страсна, духовита приказна за човек кој што знае многу за жените… само не толку колку што тој мисли дека знае. Како што тој ни ја раскажува приказната, Дру дознава дека единственото нешто што никогаш не го посакувал во животот станува она без кое тој не може да живее. Прв дел од серијалот Заплеткани.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-833-6 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ЗАПЛЕТКАНИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *