Попуст!
za tebe

ИСБН: 978-9989-32-939-5

ЗА ТЕБЕ ЉУБОВ МОЈА

Автор:

300 ден 280 ден

Издавач : Култура, 2018 година

Мек повез, 200 стр.
Повеќе за авторот http://kultura.com.mk/avtor/milijana-pavlovska/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-939-5 Категории: , ,

Опис на производот

„Знам дека нема да ми простиш и дека многу ќе те растажи оваа моја одлука, особено начинот што сум го избрала за да се разделам од тебе. Но, верувај ми дека повеќе не можев да гледам колку труд вложуваш за да ме направиш среќна. Но, исушеното дрво не може да разлиста и да процвета. Затоа те молам продолжи со животот. За секоја одлука што ќе ја донесеш во животот ја имаш мојата поддршка. Знај, мил мој, дека би била најсреќна доколку создадеш семејство. Тоа е највредното нешто за што човек вреди да се бори. Последно збогум, Бисера.“

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ЗА ТЕБЕ ЉУБОВ МОЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *