a-vip

ИСБН: 978-9989-32-812-1

VIP-новите колумни на Лелја Сабит

Автор:

500 ден

Издавач : Култура
Година : 2015
Формат : тврда
Страници : 277


Во нејзините ИЗЛОГ колумни секогаш го купувате тоа што Ви се продава. Без скриени фалинки, без лажни претензии, без лажна љубезност, без лицемерни четки и без извештачени додворувања или реклами. Но, секогаш културно и со восхитувачка елеганција на јазикот и зборот, изрази на нејзината природна аристократија.

Д-р Каролина Атервуд

Compare
Шифра: 978-9989-32-812-1 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “VIP-новите колумни на Лелја Сабит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *