Попуст!
vdahnovenija 2

ИСБН: 978-9989-32-951-7

ВДАХНОВЕНИЈА

Автор:

200 ден 190 ден

Мудростите во ова Ковчеже имаат повеќеслојно значење и нѐ ставаат во активна улога (воздејство), со размислување и ангажирање за нивна примена во секојдневниот живот.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-951-7 Категории: ,

Опис на производот

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ВДАХНОВЕНИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *