Попуст!
valkano crveno Website Template

ИСБН: 978-9989-32-891-6

ВАЛКАНО ЦРВЕНО

Автор:

350 ден 315 ден

Издавач : Култура
Година : 2017
Страници : 284

Шифра: 978-9989-32-891-6 Категорија:

Опис на производот

Лија Смит конечно има се’ што некогаш го посакувала. Нејзиниот брак наликува повеќе на заем од банка отклку доживотна обврска, асликата за нејзиниот живот што таа толку тешко ја изгради се крши пред нејзините очи. Со нејзината нова улога и минатото полно со тајни, Лија мора да одлучи до каде е подготвена да оди за да го задржи она што го украла.

Тарин Фишер е мајсторски надарена со зборови. Без сомнение, ова е еден од најдобрите напишани серијали што сум ги прочитал. Од првиот до последните збор се чувствувам целосно поврзување со приказната.

Нетрпеливо ја чекам и последната книга. Овој серијал целосно го измени текот на мојот живот и срцебиењето. Не можам да функционирам се’ додека не видам како завршува приказната.

Ако се’ уште не сте ја прочитале книгата, направете го тоа сега!!! Приказната е еден апсолутно незаборавен тобоган. Ви ја препорачувам од дното на срцето!!!…

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ВАЛКАНО ЦРВЕНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *