Попуст!
Kniga za Website Template

ИСБН: 978-99-89-32-889-3

УКРАДЕНО НАСЛЕДСТВО

Автор:

420 ден 378 ден

Издавач : Култура
Година : 2017
Страници :

Шифра: 978-99-89-32-889-3 Категории: ,

Опис на производот

Поминаа речиси тринаесет години откако Луси Шеридан го имаше посетено Самер Ривер. Таа сега работи во приватна фир­ма како форензичар, Мејсон се повлекува од полицијата и отвора фирма за обезбе­дување, но повремено работи во локалната браварска продавница на неговиот вујко.
Дури и Самер Ривер е променет, од поспано земјоделско гратче, станува елитно место во Калифорнија. Мејсон сè уште е сериозно атрактивeн маж. Тој ја спаси Луси еднаш, па може и повторно да ја спаси. Но, овој пат, таа инсистира да одигра сосема друга улога за нивниот заеднички живот…

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “УКРАДЕНО НАСЛЕДСТВО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *