Попуст!
трнлива вистина

ИСБН: 978-9989-32-944-9

ТРНЛИВА ВИСТИНА

Автор:

490 ден 470 ден

ГРАДИНА НА ЛАГИТЕ #1
ТРНЛИВА ВИСТИНА #2
Издавач : Култура
Година : 2018
Страници : 524
Наслов на оригиналот Eileen Goudge, THORNS OF TRUTH
Повеќе за авторот http://www.eileengoudge.com/
Од истиот автор http://kultura.com.mk/avtor/ejlin-goudh/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-944-9 Категории: , , ,

Опис на производот

Рејчел и Роуз, сега жени со возрасни деца, конечно се соочуваат со судбината што ги прогонува речиси половина век кога беа заменети во болницата. Она што сега им се заканува може целосно да им го загорчи животот и да ги открие длабоко скриените тајни…

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ТРНЛИВА ВИСТИНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *