Kniga-za-Website-Template

ИСБН: 978-9989-32-907-4

ТЕЛО ОДРЕЧЕНО ОД ПЛИВАЊЕ

Автор:

150 ден

Издавач : Култура

Година : 2017

Compare
Шифра: 978-9989-32-907-4 Категорија:

Опис на производот

Дебитантска поетска збирка наградена со „Антологија на болката“ на 54.Рацинови средби.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ТЕЛО ОДРЕЧЕНО ОД ПЛИВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *