Попуст!
koritsa-tajnite-sestri

ИСБН: 978-9989-32-837-4

Тајните сестри

Автор:

420 ден 340 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 354


Тие го знаеја неговото име, човекот кој се обиде брутално да ја силува дванаесет годишната Маделин …во хотел на баба и… Сметаат дека можат да ја предвидат неговата судбина… и чуваа една тајна. Но сега таа тајна може да ги однесе во гроб.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-837-4 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Тајните сестри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *