Попуст!
Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-890-9

СКРИЕНИ БОГАТСТВА

Автор:

500 ден 450 ден

Издавач : Култура
Година : 2017
Страници : 536
Наслов на оригиналот Nora Roberts, HIDDEN RICHES
Повеќе за авторот http://www.noraroberts.com/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-890-9 Категории: ,

Опис на производот

СКРИЕНИ БОГАТСТВА
Еден од најпродаваните автори на Њујорк тајмс Нора Робертс во својата книга СКРИЕНИ БОГАТСТВА ни открива интригантна приказна во светот на продавачите на антиквитети, каде една независна жена ја открива цената на својот живот и шемите на еден опседнат убиец …

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “СКРИЕНИ БОГАТСТВА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *