a-seti-se-da-me-zaboravish

ИСБН: 978-9989-32-795-7

Сети се да ме заборавиш

Автор:

299 ден

Издавач : Култура
Година : 2015
Формат : мека
Страници : 380


Линда е вљубена до болка во својот партнер, ужива во благодетите на животот и богато се храни со слатките плодови на љубовта. Го сака својот партнер, нѐ повеќе отколку што тој ја сака нејзе. Затоа што тие се создадени еден за друг. Тој е прекрасен, шармантен, романтичен, маж во вистинска смисла на зборот. Маж кој знае да љуби и освојува.

Кевин.

Нејзиниот Кевин.

Нејзината сродна душа. Половинката од нејзиното срце која ја пронајде на дното од океанот.Трилер кој се чита во еден здив, ромаса која ќе ве маѓепса, разочара и воодушеви во исто време, драма која ќе ве остави без зборови, крај кој ќе ве замисли. Љубовна приказна која никогаш нема да ја зборавите.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-795-7 Категории: , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Сети се да ме заборавиш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *