Попуст!
Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-921-0

СЀ ЗАПОЧНА СО БАКНЕЖ

Автор:

420 ден 380 ден

Издавач: Култура, 2017 година
Мек повез, 390 стр.
Повеќе за авторот https://miranda-dickinson.com/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-921-0 Категории: , ,

Опис на производот

Новото дело на Миранда Дикинсон „Сè започна со бакнеж“ е бестселер на Сандеј Тајмс. 

Што сè би направиле за да ја пронајдете љубовта на својот живот? Колку далеку би можеле да отидете за да го пронајдете човекот од вашите соништа?

Роми Паркер е жена кога се упатува токму на таква мисија. Во последната сабота пред Божиќ, роми има ненадајна, кратка средба со прекрасен странец, кој можеби е човекот од нејзините фантазии.

Дали Роми ќе го најде човекот од нејзините соништа? Дали вистинската љубов може да биде поблиску отколку што очекувате?

Одлична приказна на којашто ќе сакате да се навратите секоја есен и зима – совршено за љубителите на Џил Мансел и Софи Кинсела.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “СЀ ЗАПОЧНА СО БАКНЕЖ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *