Попуст!
sakaj me so lagi Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-912-8

Сакај ме со лаги

Автор:

350 ден 315 ден

Шифра: 978-9989-32-912-8 Категории: , , , ,

Опис на производот

Кејлеб Дрејк никогаш целосно не успеа да ја заборави својата прва љубов. Ниту кога тој се ожени, ниту, пак, кога таа се омажи. Кога животот конечно му се заокружува, Кејлеб е принуден да одлучи колку далеку е подготвен да отиде за да ја врати назад, во неговиот живот, неодоливата Оливија Каспен.
Но, за секој потег во животот има последица, и наскоро Кејлеб дознава дека понекогаш љубовта доаѓа со неподносливо висока цена.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Сакај ме со лаги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *