Попуст!
a-princezata-na-maliot-princ

ИСБН: 978-9989-32-673-8

Принцезата на малиот принц

Автор:

350 ден 280 ден

Издавач : Култура
Година : 2012
Формат : мека
Страници : 234


Ова е бајка за деца кои ја поминале осумнаесетата година од животот. Сите останати нека размислат трипати пред да ја прочитаат, зашто може да нанесе непоправлива штета на нивната малограѓанска психа и нивниот страв од соочување со себеси.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-673-8 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Принцезата на малиот принц”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *