a-primeneta-ekonomija

ИСБН: 978-9989-32-816-9

Применета економика

Автор:

500 ден

Издавач : Култура
Година : 2015
Страници : 433

Нема на залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-816-9 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Применета економика”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *