1a

ИСБН: 978-9989-32-881-7

ПОСЛЕДЕН ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ

Автор:

299 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Страници : 378

Compare
Шифра: 978-9989-32-881-7 Категорија:

Опис на производот

ПОСЛЕДНИОТ ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ
Париз, најромантичниот град на земјата, е место на вторите медени месеци и новооткриените страсти.
Тој нѐ мами на забава од вкусови, звуци, места и мириси. За Лара Луис тоа е местото каде што таа и нејзиниот сопруг ја открија својата љубов. Сега тоа е местото каде што четириесетгодишната Лара верува
дека може да го спаси својот брак.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ПОСЛЕДЕН ПАТ КОГА ГО ВИДОВ ПАРИЗ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *