Попуст!
понуда што не можеш

ИСБН: 978-9989-32-952-4

ПОНУДА ШТО НЕ МОЖЕШ ДА ЈА ОДБИЕШ

Автор:

420 ден 399 ден

Издавач: Култура, 2018 година
Мек повез, 444 стр.
Наслов на оригиналот Jill Mansell, AN OFFER YOU CAN’T REFUSE
Повеќе за авторот http://jillmansell.co.uk/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-952-4 Категорија:

Опис на производот

Како една седумнаесетгодишна девојка ќе се справи со понуда која ѝ е дадена од мајката на нејзиното момче, со единствен услов да раскине со него?

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ПОНУДА ШТО НЕ МОЖЕШ ДА ЈА ОДБИЕШ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *