Попуст!
plovejki-do-kapri

ИСБН: 978-9989-32-823-8

Пловејќи кон Капри

Автор:

299 ден 269 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 438


Елизабет Адлер Ве поканува на крстарење по декадентниот Медитеран каде ништо не е како што се чини, никој не ја кажува вистината, а наскоро и убиство е на дневниот ред… Неочекуваните пресврти се само почеток на овој неверојатен трилер од Адлер.

Нема на залиха

Шифра: 978-9989-32-823-8 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Пловејќи кон Капри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *