Han

ИСБН: 978-9989-32-941-8

Template Facebook Book

П.С. Сѐ уште те сакам

Автор:

390 ден

Compare
Шифра: 978-9989-32-941-8 Категорија:

Опис на производот

Поради љубовта што ги воодушеви читателите и ѝ даде можност на книгата ДО СИТЕ МОМЦИ ШТО ГИ САКАВ да стане бестселер на Њујорк тајмс, Лара Џин продолжи и понатаму да пишува писма.

Лара Џин не очекуваше лудо да се заљуби во Петар. Таа и Петар само се преправаа. Но, наеднаш престанаа. Сега Лара Џин е збунета повеќе од кога било.

Кога едно друго момче кое го познаваше во минато ќе се врати во нејзиниот живот, чувствата на Лара Џин за него повторно ќе оживеат. Може ли една девојка да биде вљубена во две момчиња одеднаш? Љубовта никогаш не е лесна, но можеби тоа е она што ја прави неверојатна.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “П.С. Сѐ уште те сакам”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *