Попуст!
od-prva-raka

ИСБН: 978-9989-32-659-2

Од прва рака

Автор:

250 ден 225 ден

Издавач : Култура
Година : 2011
Формат : мека
Страници : 600


„Oд прва рака“ е книга која раскажува какво е чувството да се биде дел од вртоглавиот подем на една компанија каков што не бил виден претходно, да се опстојува во една средина каде што не важат старите правила.

Шифра: 978-9989-32-659-2 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Од прва рака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *