Kniga za Website Template

ИСБН: 978-9989-32-886-2

ОБИДИ СЕ СО МЕНЕ

Автор:

420 ден

Издавач : Култура
Година : 2016

Compare
Шифра: 978-9989-32-886-2 Категории: , ,

Опис на производот

Симпатичен, смешен и романтичен роман, бестселер на Сандеј тајмс

Клио Квин нема голем успех кога станува збор за мажи, но тогаш се појавува Вил. Убав и внимателен, тој може да биде нејзиниот господин Вистински. Работите дефинитивно и` одат во прилог на Клио … освен еден мал проблем со прилично големо его. Џони Ла Вентура, извонреден скулптор, но нејзина голема напаст од детството, кој се враќа во Чанингс Хил и ќе продолжи со измачувањето како никогаш да не бил заминат. Во меѓувреме, сестрата на Клио, Аби има проблем со својот сопруг – Том кој одеднаш станува далечен и повлечен, а таа е решена да дознаете зошто. Но, шокантната вистина ќе значи крај за нивниот среќен брак? Сестрите наскоро ќе дознаат дека минатото може да се врати и да те прогонува.

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ОБИДИ СЕ СО МЕНЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *