Попуст!
korica-neophodni-lagi-najnova

ИСБН: 978-9989-32-830-5

Неопходни лаги

Автор:

390 ден 310 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Формат : мека
Страници : 438


Романот „Неопходни лаги” ќе Ви го украде срцето.

Книгата, која е напишана за храброста која е потребна да бидеш оној кој што треба, дури и тогаш кога општеството ти налага поинаку, е полн со откритија – како и за читачот, така и за двете храбри протагонисти. Да Ве предупредам – романот ќе Ви го украде времето потребно за други обврски – кога ќе започнете да го читате, ништо друго нема да Ви биде поважно од тоа да стигнете до крајот, од кој срцето ќе Ви затрепери.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-830-5 Категорија: таг:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Неопходни лаги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *