a-nauchno-tolkuvanje

ИСБН: 978-9989-32-737-7

Научно толкување : устав на Република Македонија

Автор:

1,200 ден

Издавач : Култура
Година : 2014
Страници : 502

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-737-7 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Научно толкување : устав на Република Македонија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *