Попуст!
a-zalepi-i-oboi

ИСБН: 9785

Маша и Медо – Залепи и бои

Автор:

150 ден 75 ден

Издавач : Култура
Година : 2014
Формат : мека
Страници : 16


Боенка со приказна за омилените ликови на децата Маша и Медо, плус 16 стикери.

На залиха

Compare
Шифра: 9785 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Маша и Медо – Залепи и бои”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *