a-veseli-vezbi

ИСБН: 978-9989-32-779-7

Маша и Медо – Весели вежби

Автор:

150 ден

Издавач : Култура
Година : 2014
Формат : мека
Страници : 199


Интерактивна боенка со омилените ликови на Маша и Медо. Цртаме, боиме, пишуваме и сметаме со креди. Оваа боенка може да се употребува неколку пати. Со полувлажна крпа можете да го избришете сето она што сте го обоиле и повторно да ја користите.

Compare
Шифра: 978-9989-32-779-7 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Маша и Медо – Весели вежби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *