a-lustracijata

ИСБН: 978-9989-32-658-5

Лустрацијата во Република Македонија

Автор:

550 ден

Издавач: Култура
Година: 2011
Формат: мека
Страници: 275


Една од најактуелните теми во нашето општество.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-658-5 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Лустрацијата во Република Македонија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *