Попуст!
koritsa-lubovnikot-na-kurtizanata

ИСБН: 978-9989-32-849-7

Љубовникот на куртизаната

Автор:

420 ден 340 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 505


Исклучителна приказна која ја истражува сложената природа на срцето на една мајка…. Љубовникот на куртизаната магично ве привлекува, доживувајќи го раскажувањето како милозвучен шепот, како свеж ветрец и како егзотичен зачин. Читањето на оваа книга е уникатно, бидејќи ќе остане врежано засекогаш.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-849-7 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Љубовникот на куртизаната”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *