Попуст!
lazgo

ИСБН: 978-9989-32-864-0

ЛАЖГО

Автор:

490 ден 390 ден

Издавач : Култура
Година : 2016
Страници : 616
Наслов на оригиналот Nora Roberts, THE LIAR
Повеќе за авторот http://www.noraroberts.com/

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-864-0 Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “ЛАЖГО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *