Попуст!
korica-jas-i-grevot

ИСБН: 978-9989-32-835-0

Јас и гревот

Автор:

300 ден 150 ден

Издавач : Култура
Година: 2016
Формат : мека
Страници : 206


Збирка поезија во која ни се пренесени инсерти од пребогатото магично перо на авторката. Со своите песни таа не ве остава рамнодушни и ве соголува до самата кожа.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-835-0 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Јас и гревот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *