korica-isprevrteni

ИСБН: 978-9989-32-859-6

Испревртени

Автор:

350 ден

Издавач : Култура
Формат : 13,5 х 20 см.
Страници : 272


Постојат два вида на луѓе во светот. Оние кои бараат и оние кои се подготвени да скокнат.

Јас отсекогаш сум била повеќе за барање. Претпазлива. Секогаш со однапред подготвен план. Тоа се промени откако го сретнав Дру Еванс. Тој беше толку упорен, толку сигурен во себе, дури и за мене.

Но, не сите љубовни приказни завршуваат среќно засекогаш.

Дали мислите дека Дру и јас отидовме да го гледаме зајдисонцето?

Приклучи се во клубот.

Она што го сфатив е дека старите навики тешко умираат, а понекогаш треба да се вратиш назад од каде што си почнал за да можеш да продолжиш напред.

Compare
Шифра: 978-9989-32-859-6 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Испревртени”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *