Попуст!
koritsa-eksperiment-51

ИСБН: 978-9989-32-834-3

Експеримент 51

Автор:

300 ден 240 ден

Издавач: Култура
Дата: 2016
Формат: мека
Страници: 315


Научно фантастична приказна која ќе Ве остави без здив. Роман чие дејство се одвива низ две временски линии, каде судбината на Земјата е на коцка.

На залиха

Compare
Шифра: 978-9989-32-834-3 Категорија:

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Биди првиот кој ќе напише нешто за “Експеримент 51”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *